Kalite Yönetimi
ISO 9001:2015
Çevre Yönetimi
ISO 14001:2015
İSG Yönetimi
ISO 45001:2018
Enerji Yönetimi
ISO 50001:2018
e-şikayet Portalı

Sürdürülebilirlik

Hedef ve Amaçlarımız

Sürdürülebilir bir işletmenin amacı, rekabetçi, esnek ve çeviktir – hem ekonomik hem de sosyal çevrimler arasında gelişen bir işletmedir.

İçeriği anlayarak ve paydaşları dinleyerek, gelişen trendlerin önünde durur ve toplumsal beklentilere çözümler sunarız. İşimizin fiziksel zorluklarını yeniliklerle çözerek sürekli iş yapmanın daha kapsamlı yollarını araştırıyoruz. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için kalıcı değer yaratıyoruz.

Öncelikli hedefimiz, işimize farklı bir prespektif kazandırarak iyileştirmek ve sektörü  yeniden hayal etmektir.

Amacımıza ulaşmanın temel merkezi, Ağrı Çimento Üretim programımızdır. Doğaya karşı sorumluluğun bilincinde sürekli yenilenerek, eğiterek ve maliyetleri düşürerek sürdürülebilirlik hedeflerini yenileriz. İşimizin geleceği için öncelikli planımız budur.

Sürdürülebilir Ürün Planımız, özellikle işletme verimliliğini, esnekliği ve çevikliği artırmak için tasarlanmıştır. Güvenlik, çevre, sosyal, insanlar, üretim, maliyet / kar marjı ve geri dönüş / finansal konulardan taviz vermeden bu değer sütunlarında sürekli iş sonuçlarını sunmamızı sağlayacaktır. Sürdürülebilirlik karar vermemizin merkezinde yer alır.

 

Çevresel Hadeflerimiz

Su ve çevre kirliliğini engellemek, karbon salınımını minimize etmek ve maden sahalarımızda , kontrollü patlatmalar yaparak; geri dönüşüm projeleri ile ekolojik denge ve çeşitliliğinin olumsuz etkilenmesini engellemek birinci hedefimizdir

Ekonomik Hadeflerimiz

Düşük maliyetli, ölçeklenebilir üretim ile hem topluma olumlu katkıda bulunmak hemde müşterilerimize daha kaliteli ve düşük maliyetli ürün temini sağlama hadefindeyiz.

Sosyal Hedeflerimiz

İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda tüm önlemleri almak sıfır risk ortamı oluşturmak, çalışanların eğitimi ile eğitim süresini sürekli artırmak, eğitim-sağlık gibi konularda toplumsal yatırımları sürdürmek sosyal hedeflerimizdir.

× WhatsApp